oferta
sklep

Informacje

Firma BENWILD powstała w 2013 roku z myślą stworzenia solidnej działalności usługowej oraz rozpoznawalnej marki. Jesteśmy młodym, kreatywnym i prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją i aspiracjami.

W ofercie naszej działalności znajdują się:

nerki, saszetki, plecaki, portfele, torby rowerowe, torby miejskie/szkolne, torby na laptop, torby sportowe, torby podróżne i wiele innych.

Przy produkcji skupiamy się na wysokiej jakości, świeżym podejściu z wykorzystaniem ciekawych, najmodniejszych tkanin i dodatków od renomowanych dostawców.

Poza produkcją wyrobów sygnowanych naszym logiem zajmujemy się realizacją zleceń według projektu klienta jak również oferujemy wsparcie w procesie projektowania produktu. Wykonujemy stałe zlecenia dla: firm reklamowych, organizacji, klientów indywidualnych.

Wielką radością jest dla nas możliwość wykonania nowego produktu dla naszego kontrahenta, wspierając go naszą wiedzą podczas jego tworzenia, oferujemy szereg wariantów standardowych jak i całkowicie oryginalnych tkanin, wzorów i dodatków.

Do każdej realizacji podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zawsze skupiamy się na wykonaniu produktu dokładnie tak jak życzy sobie tego kontrahent zachowując wszystkie normy oraz wskazówki przekazane przez klienta.

Robimy wszystko, aby produkty wychodzące z pod naszej igły były najwyższe jakości. Działamy według zasady "Najlepsza reklama to zadowolenie naszego klienta".

Oferta Kontakt